* Karaveli Yoga & Plates

Sevgili Karaveli Stüdyo Ailesi,

Sizlerle birlikteliğimizi online derslerde, evlerimizin rahatlığında sürdürüyoruz 

Online derslerimize katılmak istiyorsanız aşağıdaki metni dikkatle okumanızı rica ederiz.

Online derslerimiz için Zoom isimli programı kullanıyoruz. 

Dersin başlangıcında kameralarınızı açarak uzmanımız ile iletişime geçtikten sonra tercih ediyorsanız kameranızı kapalı tutabilirsiniz. Güvenli bir ortam yaratmamız ve bunu korumamız için bizlere yardımcı olmanızı rica ediyoruz.

 

Programı nasıl kurup kullanacağınıza ilişkin detaylı yönergeye buradan ulaşabilirsiniz.

Sevgili Karaveli Stüdyo takipçileri, 

Bir süredir online platform üzerinden sürdürdüğümüz seanslar için tüm dünyada da yaygın şekilde kullanılan Zoom isimli programı kullanıyoruz. 

Yoga ve meditasyon alanını tutmayı sürdürür iken bir yandan da siz takipçi ve katılımcıların memnuniyeti ve kişisel verilerinin güvenliği bizim için oldukça önemli. Bu süreçte de işbirliği yaptığımız ortaklarımızı seçerken özenli olmaya ve güvenilirliği esas almaya öncelik veriyoruz. 

Online dönemde işbirlikliği yaptığımız Zoom’un kullanımı artmış, bizim de takip ettiğimiz üzere; olumlu ve olumsuz pek çok haber gündeme gelmiştir. Kimisi yanıltıcı olan bu olumsuz haberlerin ardından Zoom kullanıcılardan aldığı geri bildirimler doğrultusunda çeşitli güncellemeler yaptığını ve güvenlik önlemlerini arttırdığını kendi sitelerinde açıklamıştır. 

Belirsizlik döneminde yoga ve meditasyon alanını tutmayı sürdürmek için online platformları kullanmaya devam edeceğiz. Bunu yaparken kendi sorumluluk alanımız, sizlere güvenli bir pratik alanı yaratmaktır. Pek çok Online paylaşım imkanı sunan platformun güvenlik konusunda açıkları bulunabilmekte ve bu konuda bizler de uzman olmadığımız için yaptıkları güncellemeleri takip ederek geri bildirim vererek şu an için Zoom platformu ile yola devam ediyoruz. 

E-posta adresiniz dışında hiçbir kişisel bilginin paylaşılmaya ihtiyaç duyulmadığı Zoom platformunu güvenli buluyor ve tercihi size bırakıyoruz. 

*Derslere ya da atölyelere katılırken kameralarınızı kapalı tutmayı tercih edebilirsiniz. 

 

Online Dersler için bilgisayar / telefonlarınıza kurduğunuz Zoom uygulamasının kullanım şartlarını dikkatle okumanızı rica ederiz. Uygulama ile ilgili sorumluluk size aittir. 


Adım adım Zoom kullanımı 

 

1. Zoom.us adresinden, Google Play ya da App Store üzerinden telefon ve bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak uygulamayı kurun.

2. Sign up diyerek kendinize hesap oluşturun.

3. Sign in diyerek hesabınıza giriş yapın

Online derse katılım için farklı yollar var, eğer biri olmazsa diğer yolu deneyin.

a. Sizlerle paylaşacağımız adrese tıklayarak 

b. Uygulamada, "Join" butonuna tıklayıp adresi "Personal link name" yazan yere kopyalayıp yapıştırarak

c. Uygulamada, "Join" butonuna tıklayıp "Meeting ID" yi kopyalayıp yapıştırarak

Görüşme açıldığında "to hear other please join audio" diye bir ekran çıkacak "call using Internet audio" yu seçin.


Video konferans ekranı açıldıktan sonra sadece eğitmen ve asistanın seslerini (gürültülere maruz kalmamak adına) duymanız için ekranın altında yer alan mikrofon imgesi olan "mute" tuşuna basmanızı rica ediyoruz.

Çalışmalar başlamadan 10 dakika önce Meeting açılmış olacak. Olası teknik sorunları çözebilmek adına erken katılmanızı öneririz.

Çalışma bittikten sonra da ekranın sol üst köşesindeki "End Meeting" bölümüne basarak oturumu sonlandırabilirsiniz.

sevgiyle sağlıkla kalın

 

Ödeme ve kayıt:
Ders ödemenizi ilgili banka hesabına yaparak  karaveliyogapilateshome@gmail.com mail adresine,dekontu, tc kimlik numaranız ve iletişim bilgilerinizi göndermeniz durumunda üyeliğiniz aktif hale gelecektir.

HESAP BİLGİLERİ:

İBAN NO: TR30 0006 2000 1580 0006 6257 52

BANKA: GARANTİ BANKASI

HESAP: 158 - 6625752

 

 

 

 

Size en kısa zamanda o haftanın ders linkleri e-posta yoluyla iletilecektir. Lütfen e-posta ve spam kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın.

Online Üyelik Ücretleri: 

Tek ders ücreti: 60₺ 4 ders ücreti: 200₺ (1 ay içinde kullanılmalı) 8 ders ücreti: 300₺ (1 ay içinde kullanılmalı)

 

12 ders ücreti:500₺ (2 ay içinde kullanılmalı)

20 ders ücreti: 600₺ (2 ay içinde kullanılmalı) 3 Aylık Ders Ücreti: 700₺  6 Aylık Ders Ücreti: 1000₺ 1 Yıllık Üyelik Ücreti: 1850₺ Özel ders: 300₺ (saat ücreti)

 

 

ONLİNE (ZOOM) HAFTALIK DERS PROGRAMI

           
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ
           
           
           
20:00 Gökhan ile Yoga  20:00 Burcu ile Yin Yoga   20:00 Gökhan ile Yoga